01

BAŞARIMIZ

Kozmetik sektörünün köklü firmalarından biri olan 7 Renk Kozmetik San.Tic.Ltd.Şti uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile hertürlü renkli kozmetik ürününü kendi tesislerinde üretmekte olup iç ve dış piyasalarda tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. 7 Renk ailesinin çarpıcı renkleri ve dikkat çeken ambalajları ile piyasaya sunduğu ürünleri arasında ruj, maskara, lipgloss, likit ruj, dipliner, eyeliner, fondöten, concealer, pudra, allık, pudra, terracotta pudra, terracotta allık yer almaktadır.

Colleen, Diana Monroe ve Oilio tescilli markalarıyla tüm Türkiye’nin ve bir çok dış ülkenin beğenisini kazanan 7 Renk Kozmetik temizliğe, seri üretime ve kaliteye verdiği önemi tüm Türk ve dünya tüketicilerine ispatlamıştır. 7 Renk Kozmetik ürettiği tüm ürünlerin formülü ve rengi ile ilgili en küçük detaylara kadar çalışmakta ve ürünlerini defalarca yaptığı araştırmalar ve testler sonucu ortaya çıkartmaktadır. Her zaman daha mükemmele ulaşmalarının sırrı bu detaylı ve titiz çalışmalarda gizlidir.

diana-monroe-imza

İLKELERİMİZ

MİSYONUMUZ

Türk kozmetiğinin kalitesini Dünya’daki birçok ülkeye ileterek küresel kozmetik pazarının her noktasında marka bilinirliğini arttırmak.

VİZYONUMUZ

Markalarımızın süreklilik ve sürdürebilirliğini sağlamak, yenilikçi ARGE yaklaşımı ile farklı ve güvenilir, uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir ürünler sunmak.

GÜVENİLİRLİK

Üretim sürecinin her aşamasında yüksek standartta hijyen ve sıkı kalite kontrolü sağlayarak kalite standardımızda herhangi bir düşüş olmasına izin verilmemektedir.

02

KALİTEMİZ

7 Renk Kozmetik’in genç ve dinamik ekibi başarıyı tüm dünyadaki kadınların ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürünler yaratarak devam etmeyi amaçlamaktır. Ürün geliştirme faaliyetleri uzun soluklu ve geniş pazar araştırmalarından elde edilen müşteri geri bildirimlerinin derinlemesine analizi ile desteklenmektedir.

7 Renk Kozmetik konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan önce EU Prosedürleri doğrultusunda akredite laboratuarlarda test ettirmektedir ve satışa sunulan her bir ürünün Ürün Güvenlik dosyasına sahiptir. 7 Renk Kozmetik uzun yılları aşan deneyiminin gücüyle kaliteyi hedefleyerek sürekli gelişmekte ve güzellikler dünyasındaki yolculuğuna devam etmektedir.